Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Хочу оцінити компанію — де залишити відгук?

Актуально на 25.05.2024

image_pdf

✅ З настанням часу цифрових технологій звична всім книга «Скарг і пропозицій» втратила свою чинність. Їй на зміну прийшли більш сучасні та ефективні способи поділитися думками про компанію, сервіс тощо.

✅ Якщо бажаєте залишити відгук про роботу нашої компанії — пропонуємо вам звернутись зручним способом через розділ «Контакти» та поділитись враженнями або залишити у магазині звернення у письмовому вигляді.

✅ Як залишити відгук про компанію онлайн?

Ви можете залишити відгук прямо в цьому полі та написати про все, що вас хвилює, поділитись враженнями, думками, залишити зауваження або побажання. Ми неодмінно опрацюємо ваше звернення і зателефонуємо із результатом, якщо ви залишите свої контактні дані у відповідному полі 🥰.

✅ Як залишити відгук про компанію через Контакт-центр?

– Зверніться до нас через розділ «Контакти» 🤗;

– детально опишіть ситуацію та вкажіть, хто зі співробітників до неї причетний;

– вкажіть свої дані та зазначте, чи потрібно вам телефонувати після опрацювання вашого відгуку.

Оператор відразу вкаже вам, скільки часу знадобиться на розгляд і повідомить, коли зателефонуємо вам у разі, якщо потрібно буде проінформувати про результат.

✅ Коли опрацюють моє звернення?

Відгуки у Контакт-центрі зазвичай розглядаємо впродовж 1-2 днів. В окремих випадках, якщо ситуація складна, може знадобитись додатковий час.

✅ Якщо бажаєте залишити відгук про конкретний товар, а не про компанію в цілому — невелику інструкцію можна знайти за посиланням 😊.

✅ Якщо бажаєте залишити пропозицію (зауваження), заяву (клопотання) або скаргу — маємо для вас пораду за посиланням.

Не знайшли що шукали? Контакти