Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Замовляю в COMFY вперше — що варто врахувати?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Як оформити замовлення на сайті — показали тут

✅ Як зрозуміти, що моє замовлення отримано інтернет-магазином?

Щойно ви оформите замовлення на сайті або в мобільному застосунку — відразу надішлемо вам повідомлення про те, що вже почали збирати ваше замовлення 😊

У повідомленні ви побачите номер замовлення, вартість, адресу та дату отримання.

✅ Якщо бажаєте замовити товар, вартість якого становить 50 тис. грн і більше — оплату потрібно провести в повному обязі (якщо покупка не в кредит або оплату частинами) в момент здійснення замовлення,  щоб товар могли відвантажити зі складу.

Під час отримання товару ви оглянете, перевірите його працездатність і зможете відмовитись від покупки за потреби. У разі вашої відмови від товару — кошти, сплачені за замовлення, повернемо вам таким же чином, як було здійснено оплату. 

Відповідно до Постанови НБУ №18 від 24 лютого 2022 року, встановлені обмеження на фінансові операції, а гранична сума таких операцій складає до 50 тис грн, тому замовлення вищої вартості потрібно оплачувати попередньо.

✅ Де шукати сповіщення?

Якщо ви користуєтесь мобільним застосунком — сповіщення шукайте в розділі «Кабінет» на вкладці «Повідомлення», натиснувши на «Замовлення».

Якщо не маєте мобільного застосунку — сповіщення можете отримати в Telegram-bot.

Якщо в Telegram-bot ви ще не авторизовані — очікуйте повідомлення у звичайному SMS.

✅ Чи зателефонують мені після оформлення замовлення?

Щоб підтвердити замовлення, не завжди виникає необхідність телефонувати вам.

Якщо плануєте отримувати у магазині або у відділенні пошти — орієнтуйтесь, будь ласка, на SMS-сповіщення. Ми обов’язково запросимо вас для отримання, коли товар прибуде.

Якщо ви замовили товар із доставленням —  зателефонуємо вам для уточнення деталей та зорієнтуємо щодо отримання.

Якщо під час оформлення замовлення ви поставили галочку «Не дзвонити для підтвердження замовлення» — найбільш ймовірно, що вам телефонувати не будемо.

В такому випадку можемо зателефонувати виключно якщо потрібно узгодити дату отримання товару або ж замінити товар, якщо на складі він присутній в недостатній кількості.

✅ Чи потрібно оглядати товари при отриманні? 

Так. Не залежно від того, яким чином отримуєте замовлення — огляньте, будь ласка, усі товари та переконайтесь, що відсутні пошкодження і товар вам підходить за розміром, кольором тощо ☝.

Також важливо переконатись, що товар вам надійшов у повній комплектації — для цього потрібно зазирнути у керівництво користувача і перевірити, яку комплектацію передбачено виробником.

✅ Якщо товар вам не підходить — ви можете відмовитись від покупки і ми повернемо кошти, якщо їх сплачено заздалегідь. 

✅ Більше корисного можна оглянути за посиланням

Не знайшли що шукали? Контакти