Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Чи гарантує COMFY якість товарів?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Всі товари, що продаються в інтернет-магазині COMFY, ввезені в Україну легально, сертифіковані для використання на території України та мають необхідні сертифікати відповідності.

✅ Ми несемо повну відповідальність за якість товару, тому разом із ним надаємо гарантію виробника.

Це свідчить про те, що наша компанія бере на себе всі гарантійні зобов’язання на тому ж рівні, що і виробник техніки.

✅ Всі товари в інтернет-магазині COMFY перевірені на комплектацію і надаються безпосередньо з нашого складу в оригінальній упаковці виробника.

✅ Ви можете повернути товари, куплені в нашому інтернет-магазині, впродовж 14 днів з моменту покупки (не враховуючи день покупки) за умови, що ці товари не були у використанні, мають збережені пломби, ярлики, упаковку і комплектацію, а також не мають жодних пошкоджень та слідів використання — відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Товари належної якості не підлягають обміну та поверненню лише якщо вони належать до переліку, передбаченого Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів».

✅ У разі виявлення недоліків товару, обмін, повернення та ремонт проводиться відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

✅ Чи готові мені надати підтвердження про те, що товар офіційно ввезений в Україну?

Так, ви можете отримати сертифікат якості товару. Для цього необхідно подати запит на пошту [email protected] або звернутись через розділ «Контакти». 

Не знайшли що шукали? Контакти