Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Чи можу я ремонтувати товар без участі COMFY?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Ви можете обирати — передати товар на ремонт через магазин COMFY або вирішити питання з ремонтом самостійно 😊.

✅ Які способи ремонту товару зазвичай обирають клієнти?

– Самостійне проведення ремонту або виявлення несправностей 😟;

– ремонт техніки через знайомих, за допомогою сусіда тощо 😠

ремонт в авторизованому сервісному центрі за погодженням із виробником 😍;

– ремонт у найближчій майстерні вашого міста 🤔.

На жаль, не кожен із цих способів є ефективним та приносить бажаний результат.

✅ Ми радимо ремонтувати техніку лише у майстрів, які мають авторизацію від виробників — не залежно від того, звертаєтесь ви до сервісного центру з нашою допомогою або самостійно.  

✅ ВАЖЛИВО ПАМ’ЯТАТИ: 

– Не кожен сервісний центр може надати гарантію на виконання робіт та безкоштовно усунути несправність, якщо вона проявиться невдовзі після ремонту.

– Сусід чи знайомий, що допомагає із ремонтом, не має сертифікованих запчастин і не гарантує виконання ремонту згідно зі стандартами, встановленими виробником. Це може стати причиною більш серйозної поломки пристрою, а також – причиною відмови у подальшому сервісному обслуговуванні авторизованих майстрів. 

– Ви можете заощадити, ремонтуючи товар у знайомих майстрів, але ніхто не гарантує, що вдасться уникнути додаткових витрат, спричинених діями некваліфікованих майстрів. 

✅ Якщо ви вирішили займатися питанням ремонту без посередників — зверніться до технічної підтримки виробника вашого пристрою та дізнайтесь, як відправити техніку до найближчого сервісного центру. Як альтернатива — можете знайти найближчий авторизований сервісний центр через інтернет і відвезти товар на ремонт самостійно 😎.

✅ Не поспішайте звертатись до приватних майстрів: якщо гарантія від виробника ще триває — ви маєте право на безкоштовне усунення несправностей.

Звернутись до виробника буде більш вигідно та надійно.

COMFY радить: ми не наполягаємо на тому, щоб техніку на ремонт передавали саме через COMFY, однак рекомендуємо звертатись саме до авторизованих сервісних центрів, щоб уникнути додаткових проблем і отримати в результаті техніку, яка працює належним чином.

Не знайшли що шукали? Контакти