Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Що треба знати про гарантійний термін?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Гарантійний термін — це період, впродовж якого виробник гарантує стабільність показників якості товару в процесі його експлуатації та бере на себе зобов’язання із безкоштовного ремонту (усунення функціонального дефекту) або заміни товару у зв’язку з початком його експлуатації.

✅ Тривалість гарантії від виробника зазначається у гарантійному талоні (іноді на пакуванні) та залежить від бренду та категорії техніки. 

✅ Гарантійний термін експлуатації товару обчислюється з моменту передачі товару покупцеві.

COMFY радить: переконайтеся у тому, що гарантійний термін вашого виробу ще не закінчився, перш ніж звертатись до магазину  із питань ремонту.

✅ Функціональний дефект це несправність у роботі товару, яка пов’язана з його функціональними якостями: не гріє, не вмикається, не працює будь-який режим, немає звуку, немає зображення тощо. 

Отже, за наявності функціонального дефекту товар не виконує свою функцію взагалі або виконує її некоректно.

✅Гарантійне обслуговування техніки це процес усунення функціонального дефекту в період дії гарантії виробника на безкоштовній для клієнта основі в авторизованому сервісному центрі за умови того, що споживачем не були порушені правила використання, зберігання та транспортування товару 🫣.

Не знайшли що шукали? Контакти