Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Як підготувати товар до передачі на ремонт?

Актуально на 14.07.2024

image_pdf

✅ Уважно перечитайте інструкцію до вашого пристрою — там зазвичай міститься найбільш важлива та корисна інформація, яка при тривалому користуванні технікою може забуватись. Досить часто те, що вважається поломкою, насправді є результатом некоректного використання пристрою. До порад виробника щодо експлуатації техніки варто дослухатись.

✅ Переконайтеся у тому, що гарантійний термін вашого виробу ще не закінчився. Для цього необхідно знайти дату покупки та відрахувати той термін, який вказано у гарантійному талоні. 

Якщо не знайшли даних — зверніться до технічної підтримки виробника або оберіть зручний спосіб зв’язку з нами у розділі «Контакти».

✅ Якщо гарантія від виробника ще триває — почнімо готувати товар до подорожі у сервісний центр:

– спробуйте ретельно очистити техніку від залишків їжі/пилу/бруду (залежно від товару).

Якщо це носій, на якому зберігаються ваші фото, контакти тощо — збережіть їх або перенесіть на інший пристрій, вимкніть встановлені паролі та скиньте до заводських налаштувань. Вийміть сім-картки та картки пам’яті.

На продуктах Apple: якщо пристрій працює — обов’язково вимкніть функцію «Find My iPhone», якщо ж пристрій вимкнено — виконайте наведені нижче дії:

– перейдіть на сайт iCloud.com;

– натисніть на своє ім’я, а потім — «Параметри облікового запису»;

– виберіть пристрій на вкладці «Мої пристрої» та натисніть іконку видалення (справа від назви пристрою)

Підготуйте усі складові, які ви отримали разом із товаром на момент купівлі (це може бути зарядний пристрій, гарантійний талон, кабель живлення, кейс, насадки тощо).

Знайдіть чек про покупку техніки або скористайтесь порадою «Як відновити документ про покупку»;

Підготуйте оригінальне пакування або ж запакуйте товар підручними засобами так, щоб він не зазнав пошкоджень при транспортуванні до сервісного центру;

– До коробки складіть товар у повній комплектації, візьміть з собою чек про покупку, посвідчення особистості та вирушайте до магазину 😎.

✅ Якщо ви не впевнені, що встигаєте приїхати до зачинення магазину — радимо переглянути графік роботи магазинів у вашому місті. Передати техніку на ремонт можна через будь-який магазин COMFY. 

✅ У разі необхідності відновлення чека — звертайтесь до магазину відразу із товаром та паспортом, щоб не витрачати зайвий час. Ми опрацюємо ваш запит на відновлення чека і приймемо товар для передачі до сервісного центру 🧡.

Не знайшли що шукали? Контакти