Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

На що звернути увагу, замовляючи товар із доставленням?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ У першу чергу на сайті потрібно правильно вказати місто ☝
Чому це важливо? Покажемо на конкретних прикладах.

– Якщо ви оглядаєте товар і в цей час на сайті вказано місто Київ, то і вартість усіх видів доставлення відображається для Києва 👀.

– Якщо ви плануєте замовити доставлення у Житомирі, а тарифи оглядаєте по Києву — після вибору міста у кошику вартість сервісу перерахується і загальна вартість замовлення теж.

COMFY радить: якщо ви проживаєте у селі на околиці міста, то і плануєте доставляти товар туди — оберіть на сайті саме свій населений пункт, щоб побачити тарифи та доступні способи доставлення до вашого місця проживання.

Наприклад, якщо ви проживаєте у селі за 5 км від Львова, а на сайті обрали місто Львів, то всі можливі способи доставлення та їх вартість ви бачите саме для міста Львів, а не для свого місця проживання.

✅ Щоб знайти на сайті ваш населений пункт — вгорі сайту натисніть на назву міста, яке у вас відкрилось за замовчуванням. У переліку ви побачите ті міста, в яких є наші фізичні магазини  💚.

✅ Якщо вашого міста немає у переліку — у рядок для пошуку почніть прописувати назву населеного пункту та оберіть серед запропонованих. Звертайте увагу на область, якщо населених пунктів з такою назвою декілька. Якщо вашого населеного пункту взагалі нема на сайті — можливість доставити туди товар тимчасово відсутня.

Оберіть, будь ласка, найближче селище або місто, в якому є відділення поштових операторів, щоб отримати бажані товари у відділенні пошти. 

✅ Вартість доставлення поза містом відрізняється від тарифу в межах міста. Детальна інформація доступна тут.

✅ Якщо вам не вдається знайти потрібний населений пункт взагалі — розкажіть нам про це будь-яким зручним способом через розділ «Контакти» і ми неодмінно допоможемо 🧡.

 

Не знайшли що шукали? Контакти