Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Як відбувається ремонт?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Підготувати товар до передачі на ремонт необхідно перш за все.

Як це зробити та що саме необхідно для передачі товару до сервісного центру — детально описали тут

✅ Ми очікуємо вас у роздрібному магазині разом із товаром та документами.

✅ Сервіс-менеджер у магазині приймає товар, заяву про передання товару на ремонт і формує акт прийому-передачі, до якого обов’язково необхідно внести ваші паспортні дані. Крім того, сервіс-менеджер сформує у системі заявку на приймання до сервісного центру та зорієнтує вас щодо можливих термінів виконання ремонту.

✅ Ви отримуєте особистий екземпляр акту прийому-передачі та зберігаєте його до моменту отримання товару із сервісного центру.

✅ Ми відправляємо товар до авторизованого сервісного центру (АСЦ), де проводять діагностику пристрою та при виявленні несправностей намагаються їх усунути. 

Авторизований сервісний центр (АСЦ) — це сервісний центр, який отримав дозвіл на виконання сервісного обслуговування товарів певного бренду.

Саме АСЦ мають сертифікати на виконання робіт із технікою конкретного бренду; використовують спеціалізоване обладнання для діагностики, налаштувань і проведення ремонту, а також оригінальні запасні частини та матеріали, що виготовляються на заводах даного виробника; в АСЦ працюють кваліфіковані майстри, які використовують технічну документацію та програмне забезпечення, спеціально створене інженерами виробника.

✅ Після виконання діагностики та усунення несправностей сервісний центр відправляє техніку до магазину, через який ви передавали товар на ремонт.

✅ Після доставлення техніки ми повідомляємо вам, що очікуємо вас у магазині з паспортом і актом прийому-передачі для отримання товару.

 

Не знайшли що шукали? Контакти