Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Чому в ремонті товару можуть відмовити?

Актуально на 25.05.2024

image_pdf

✅ Для збереження дії гарантії на техніку, клієнту необхідно дотримуватися умов експлуатації, описаних у гарантійному талоні та інструкції ☝.

✅ Виробник завжди зазначає, за яких умов використання виріб буде справно працювати впродовж усього гарантійного терміну і ці умови завжди описані у керівництві з експлуатації техніки. 

✅ Гарантія виробника припиняє діяти якщо:

– порушено цілісність гарантійних пломб;

– є механічні або інші пошкодження, які виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця або третіх осіб; 

– порушено правила використання, зазначені в експлуатаційних документах;

– було здійснено несанкціонований ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію або схеми товару;

– неправильно заповнено гарантійний талон;

– серійний або IMEI-номер, що зберігається в пам’яті виробу, змінено, стерто або не може бути встановлено;

– всередині виробу виявлено сліди сторонніх предметів, речовин, рідин, комах, сліди впливу температур, хімічних та інших речовин, затоплення, вібрації, невідповідної вентиляції;

– виріб має ознаки коливання напруги в мережі живлення, використання неправильного живлення або вхідної напруги, опромінення, електростатичних розрядів (включаючи блискавку), а також інших видів зовнішнього впливу;

– виявлено вірусне ураження, використання неліцензійного програмного забезпечення або воно не входить в комплект виробу, а також якщо помічено неправильну установку програмного забезпечення.

Цей перелік не є вичерпним. Кожен виробник може встановити свій перелік не гарантійних випадків та зазначати їх в інструкції з експлуатації техніки.

✅ Якщо вам відмовлено у проведенні ремонту за гарантією виробника — уточніть у сервісному центрі можливість ремонту техніки на платній основі. 

COMFY радить: іноді трапляються випадки, коли через недотримання правил використання техніку взагалі неможливо відремонтувати, навіть за гроші. 

Тож радимо періодично гортати керівництво з експлуатації техніки, нагадувати собі, за яких умов як краще діяти та обережно поводитись із технікою, щоб вона слугувала вам довгі роки 🥹💚.

Не знайшли що шукали? Контакти