Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Сплатили замовлення на сайті, але хочете відмовитись — як повернути кошти?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Якщо ви оплатили замовлення на сайті, але бажаєте скасувати його і повернути кошти — процес повернення залежить від статусу оплати.

В будь-якому випадку, вам спершу необхідно звернутись до нас через розділ «Контакти» та повідомити про своє рішення. 

✅ Замовлення щойно створено і ми ще не отримали від вас оплату — відразу після вашого звернення ми скасуємо замовлення і кошти повернуться на вашу картку. Термін зарахування коштів, які було зарезервовано на вашому рахунку, залежить від банківської установи.

✅ Платіж успішний, кошти вже на рахунку компанії — для повернення коштів вам необхідно звернутись до найближчого магазину з документом, що посвідчує особу, та написати заяву на повернення. 

Якщо звернутись до магазину можливість відсутня — заяву на повернення коштів можна подати віддалено, звернувшись до нас через розділ «Контакти».

✅ Шаблон заяви на повернення коштів залежить від типу оплати:

– якщо сплатили карткою онлайн — напишіть, будь ласка, заяву за зразком та надішліть нам у чат або на електронну скриньку [email protected];

– якщо оформили замовлення у кредит і вирішили його скасувати — очікуємо від вас заяву за ось цим зразком.

✅ Термін надходження коштів складає від 3 до 7 днів та залежить від умов банку — відповідно до умов Закону України «Про захист прав споживачів».

Якщо вже подали заяву та очікуєте на повернення коштів — для уточнення звертайтесь, будь ласка, до технічної підтримки банку.

Не знайшли що шукали? Контакти