Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Чи важливо зберігати пакування товару?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

 Якщо ви щойно придбали новий товар — обов’язково звертайте увагу на пакування.

Якщо виявили пошкодження — обов’язково перевірте стан товару на відсутність подряпин, тріщин та його працездатність. Переконайтесь, що присутні  всі елементи, які передбачено комплектацією виробника, а також перевірте наявність гарантійного талона. Якщо товар вас не влаштовує — його купувати не обов’язково та можна повернути кошти, якщо замовлення вже оплачено.

 Товар, упаковка якого має значні або незначні пошкодження, також можна повернути — за умови, що товар не використовувався та відсутні будь-які сліди експлуатації.

Отже, цілісність пакування не впливає на можливість повернення нового товару.

Чи звертати увагу на упаковку і на стан товару при покупці?

Так, оглянути товар та перевірити його стан — обов’язково. І найкраще це зробити або під час покупки, або ж відразу після покупки (якщо в момент придбання не маєте достатньо часу для огляду техніки).

Якщо ви маєте зауваження до товару загалом — можете відмовитись від придбання ще в момент покупки й ми обов’язково повернемо кошти або замінимо товар на новий 🤗.

На питання щодо повернення товару шукайте відповіді тут 😊.

Чи варто зберігати оригінальну упаковку від товару?

Зберігати пакування до товару не обов’язково, оскільки навіть при передачі техніки на ремонт наявність оригінальної упаковки не вимагається. 

Крім того, зберігати коробки від великої побутової техніки — не практично.

Якщо виникла необхідність передавати техніку на ремонт — достатньо запакувати її будь-яким чином, щоб товар не зазнав пошкоджень під час транспортування до сервісного центру.

Якщо після покупки в товарі виявлено дефект — маємо для вас пораду

Не знайшли що шукали? Контакти