Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Отримали не всі комплектуючі або не всі товари — що робити?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Перевіряйте, будь ласка, товари відразу не залежно від способу отримання. 

– Якщо забираєте замовлення у магазині — зверніться до продавця та переконайтесь разом, що цілісність товару не порушено, він функціонує належним чином та присутні усі компоненти, заявлені виробником.

– Якщо отримуєте товар з доставленням — попрохайте вантажників зняти пакування та переконайтесь, що техніка без пошкоджень та в повній комплектації.

– Якщо отримаєте товар на пошті — приділіть кілька хвилин вашого часу, відкрийте упаковку та огляньте товар.

Ви зможете відмовитись від отримання замовлення ще на пошті, якщо товар вас не влаштовує. Ми відвантажимо його на склад, а вам повернемо кошти, якщо їх сплачено заздалегідь.

– Якщо навіть ви отримували товар у поштоматі або просто не встигли перевірити техніку в момент отримання — огляньте, будь ласка, покупку, щойно повернетесь додому.

Якщо ви почнете користуватись товаром і лише після того виявите будь-які недоліки — повернути техніку значно складніше, а іноді навіть неможливо. Тому важливо перевіряти товари перед тим, як почнете їх використовувати.

А при виникненні нестандартної ситуації в будь-який час можете звернутись до нас за підтримкою через розділ «Контакти».

✅ Якщо ви помітили, що до товару не вистачає будь-яких компонентів — радимо спершу відкрити інструкцію до вашої техніки та перевірити, яку комплектацію передбачив виробник.

Якщо потрібної насадки, полички, підставки тощо не зазначено в описі, значить така складова разом з товаром не постачається. 

✅ Крім того, виробник має право змінювати комплектацію, гарантійний період, технічні характеристики або колірну гаму товару без попереднього повідомлення.

✅ Якщо складову заявлено у комплектації, але вона відсутня — зверніться до нас через розділ «Контакти» і ми допоможемо з’ясувати причини та по можливості надамо вам необідну річ.

✅ Якщо виникла ситуація, коли у вашому замовленні не вистачає частини товарів — повідомте нам про це будь-яким зручним способом у розділі «Контакти».

Ми спробуємо якомога швидше розв’язувати ваше питання. 

 

 

Не знайшли що шукали? Контакти