Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Чому варто користуватись COMFY bot?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Які можливості надає COMFY bot?

📦 Статус замовлення — тут можна перевірити статус замовлення, вартість, спосіб та адресу отримання, кількість бонусів, нарахованих за покупку тощо.

🎁 Акції — в кілька кліків ви можете обрати акцію, яка вас цікавить і перейти до товарів, які беруть участь в обраній акції.

🌐 На COMFY.UA — ця кнопка миттєво переносить вас на сайт COMFY.UA.

🔎 Пошук товару — за кодом ви можете знайти потрібний товар не лише на сайті, але й за допомогою COMFY bot.

🏚 Відкриті магазини —  одним натиском ви відразу потрапляєте до переліку магазинів, потрібно лише вказати ваше місто 😉.

💎 Мої бонуси — дізнаєтесь кількість бонусів, термін їх дії, правила використання, а також зможете поставити питання оператору.

🏷 Купони — тут можна побачити номери персональних купонів, термін їх використання, перейти до товарів, на які пропонується знижка та навіть отримати купон 🔥.

📲 Додаток — якщо ви ще не завантажили застосунок COMFY на свій смартфон — тут ви знайдете посилання для завантаження на будь-який гаджет.

💙💛 Бонуси на ЗСУ — навіть маленький донат наближає нашу перемогу, тому якщо бажаєте перерахувати бонуси на рахунок ЗСУ — долучайтесь до COMFY bot.

💬 Чат з оператором —  щоб поставити питання оператору, отримати консультацію, надіслати фото чи відео — достатньо лише натиску однієї кнопки 😊.

✅ Як скористатись COMFY bot в Telegram? 

Достатньо лише перейти за посиланням до Telegram та авторизуватись за вашим номером телефона. Якщо маєте кілька номерів — бажано вказувати той, за яким діє бонусна картка.

Для тих, хто ще не має бонусної карти, написали корисну пораду за посиланням.

✅ Якщо я використовую Viber — чи буде в мене доступ до COMFY bot?

Так, звичайно. Всі можливості COMFY bot доступні також користувачам Viber, тому переходьте, будь ласка, за посиланням до Viber та проходьте миттєву авторизацію за номером телефона.

✅ Авторизуйтесь на своєму пристрої в COMFY bot, щоб у будь-який час мати швидкий доступ до всіх зазначених функцій та контролювати свої покупки без залучення фахівців. 

А якщо маєте пропозиції щодо розширення функціоналу COMFY bot — залишайте коментарі в формі або звертайтесь до нас через розділ «Контакти».

Дякуємо, що ви з COMFY 💚!

 

Не знайшли що шукали? Контакти