Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Як оплатити замовлення?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Оплата при отриманні — обирайте цей спосіб, щоб оплатити замовлення в момент отримання. Якщо отримуєте в магазині — можна розрахуватись банківською карткою, готівкою або оформити покупку в кредит.

☝ Не залежно від способу доставлення, комісія за оплату замовлень при отриманні не стягується.

Якщо замовлення будете отримувати із доставленням за адресою, то розрахунок доступний тільки готівкою. 

✅ Оплата частинами або кредит — можна оформити на сайті, якщо ви маєте кредитну картку хоча б одного із перелічених на сайті банків та доступний кредитний ліміт. Для оформлення потрібно вказати ваш фінансовий номер. Детальніше про кредитні пропозиції читайте за посиланням

Якщо кредитної картки немає — оформити кредит чи оплату частинами можна в магазині. Для підвищення суми кредитного ліміту радимо звернутись до банку. 

✅ Онлайн оплата — можливість оплатити замовлення  відразу на сайті. 

Такі замовлення можна отримати в магазині за номером телефону або в доставлення за адресою — із посвідченням особистості. 

✅ Оплата карткою VISA — перерахування коштів за замовлення із картки платіжної системи VISA.

✅ Онлайн оплата Privat Pay — оплата за допомогою додатку «Приват24» на вашому смартфоні. Сума коштів на вашому рахунку має бути не меншою, ніж загальна вартість замовлення ☝.

✅ Рахунок підприємства — можливість здійснити оплату за замовлення з рахунку вашого підприємства. Деталі чекають на вас за посиланням або на сайті

✅ Apple Pay — оплачуйте онлайн на сайті  за допомогою Apple Pay.

✅ Google Pay — оплачуйте онлайн на сайті  за допомогою Google Pay.

✅ Якщо бажаєте замовити товар, вартість якого становить 50 тис. грн і більше — оплату потрібно провести в повному обязі (якщо покупка не в кредит або оплату частинами) в момент здійснення замовлення,  щоб товар могли відвантажити зі складу.

Під час отримання товару ви оглянете, перевірите його працездатність і зможете відмовитись від покупки за потреби. У разі вашої відмови від товару — кошти, сплачені за замовлення, повернемо вам таким же чином, як було здійснено оплату. 

Відповідно до Постанови НБУ №18 від 24 лютого 2022 року, встановлені обмеження на фінансові операції, а гранична сума таких операцій складає до 50 тис грн, тому замовлення вищої вартості потрібно оплачувати попередньо.

✅ Сплатити замовлення бонусами також можна частково або повністю, але варто звернути увагу на умови використання бонусів.

✅ Оплата подарунковою карткою або електронним подарунковим сертифікатом теж є чудовою альтернативою для оплати замовлень.

Які умови використання подарункових карток — оглядайте за посиланням 😉.

COMFY радить: якщо плануєте розрахуватись подарунковою картою та бонусами одночасно — вкажіть, будь ласка, номер подарункової картки, суму списання та додайте внизу кошика коментар про те, що бонуси також потрібно списати. Ми опрацюємо замовлення та застосуємо всі вигоди 🤗.

Не знайшли що шукали? Контакти