Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Як підготуватись до отримання техніки за адресою?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Перед покупкою товару оцініть габарити приміщення і дверних отворів ☝ та переконайтесь, що товар проходить за габаритами і його можливо занести до вашого будинку.

Габарити кожного товару вказуємо в описі на сайті. 

✅ У разі повернення великогабаритного товару клієнт повинен доставити його в магазин самостійно, тому остаточно визначитись краще перед покупкою 👌.

✅ Перед доставленням замовлення створіть умови для безперешкодного доступу кур’єрів: звільніть проходи, сходові прольоти та місце для розташування техніки 🙏.

✅ Заносимо товар у квартиру, якщо відстань між дверною коробкою та технікою не менше 10 (десяти) сантиметрів. В іншому разі товар залишається на місці, до якого вдалося здійснити доставлення. 

✅ Пересування великої побутової техніки по квартирі та утилізація старої техніки працівниками служби доставлення не здійснюється.

✅ Працівники служби доставлення розпакують техніку, допоможуть перевірити комплектність та відсутність зовнішніх пошкоджень. Також видадуть гарантійний талон з печаткою, видаткову накладну на отриманий товар та інструкцію користувача.

✅ Відмовитись від приймання товару ви можете у присутності кур’єра. Для цього лише вкажіть причину відмови у бланку на доставлення.

Будь-які претензії щодо зовнішнього вигляду, асортименту, відповідності отриманого товару до замовленого, його комплектності та кількості приймаються тільки під час отримання товару.

✅ Роботи з перенесення товару, меблів та встановлення у послугу доставлення не включені. Ви можете замовити послуги встановлення, налаштування та обслуговування товару на сайті COMFY, у магазинах або звернувшись нас через розділ «Контакти» 🥰.

Не знайшли що шукали? Контакти