Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Що містить відгук, який точно НЕ опублікують?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

Усі відгуки на сайті обов’язково проходять модерацію. 

Ми завжди на боці покупця і публікуємо як позитивні, так і негативні відгуки. Звісно ж, нам приємно читати, що ви задоволені покупкою, однак іноді бувають винятки. Далі про них поговоримо.

Опублікуємо відгуки, навіть якщо вони містять негативну оцінку про товар: не працює, зламався, не виконує заявлені функції, не відповідає характеристикам на сайті, відсутні комплектуючі та ін. Будь-які чесні оцінки товару та якості його роботи обов’язково опублікуємо ☝️.

Що містить відгук, який точно не опублікуємо?

– Нецензурну лексику. Якщо у вас вирують емоції — намагайтесь їх виразити більш стримано і коректно. Ми опублікуємо навіть негативний відгук, але якщо він конструктивно передає досвід використання техніки й не має на меті образити або принизити будь-кого.

– Посилання на сторонні ресурси або згадки про інші магазини. Якщо ви придбали товар в іншому магазині та бажаєте оцінити продавця — публікуйте, будь ласка, відгуки на сайті продавця вашого товару.

– Спам та відкриту рекламу. Будь-які публікації рекламного характеру або масова публікація повідомлень, які не стосуються оцінки якості товарів, точно не пройдуть модерацію.

– Відгуки про обслуговування в полі «Відгук» біля будь-якого товару, оскільки тут мають бути лише оцінки товарів. Усе, що повинен знати виробник про якість виготовленого товару, пишемо у полі «Відгуки» до кожного товару. За рівень обслуговування відповідальний продавець, а не виробник. Як залишити відгук про сервіс — читайте за посиланням

Як написати гарний відгук, щоб він був максимально корисним для інших покупців, написали тут 😉.

Як залишити свій відгук про товар — читайте за посиланням 🤗.

 

Не знайшли що шукали? Контакти