Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Як перевірити комплектацію товару?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Якщо ви лише плануєте здійснити покупку — орієнтуйтесь, будь ласка, на ті складові, які вказано в описі товару на сайті COMFY за параметром «Комплектація».
Наприклад, якщо в описі смартфона вказано, що до комплекту входить зарядний пристрій, смартфон, інструкція та гарантійний талон, а про чохол нічого не сказано — значить чохла у комплекті немає і його треба купувати окремо. 

✅ Вже обрали товар і зробили замовлення? 

Перевіряйте техніку в момент отримання та зверніть увагу на комплектацію, зазначену в інструкції до техніки. Переконайтесь у тому, що всі компоненти до техніки присутні, а сам товар не має пошкоджень. 

✅ Якщо компонент зазначено в інструкції до певної моделі техніки, але в коробці його немає — звертайтесь, будь ласка, до нас через розділ «Контакти» і ми допоможемо вирішити питання.

✅ На нашому складі техніка зберігається запакованою — в тому ж вигляді, як її надано виробником і знімати пакування може лише людина, яка придбала цей товар (ніяк не працівники складу). Тому виробники заздалегідь вказують, що саме передбачено в комплекті до тої чи іншої техніки, а ми ці дані розміщуємо на сайті в описі товару. 

Прохання клієнта до оператора Контакт-центру на кшталт «Подзвоніть на склад, нехай розпакують техніку і перевірять» є недоречним 🙃.

Ми хочемо, щоб ви отримували нову запаковану техніку, тому знімайте пакування самостійно в момент отримання, щоб перевірити комплектацію та переконатись, що будь-які пошкодження відсутні.

✅ Якщо вас не влаштовує товар, його зовнішній вигляд, колір, габарити тощо — можна відмовитись від покупки ще в момент отримання. Якщо замовлення було попередньо оплачено — кошти вам обов’язково повернемо.

✅ Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію, колірну гаму, гарантійний термін, технічні характеристики, склад товару тощо без попереднього повідомлення ☝. Тому іноді виникають ситуації, коли в різних партіях однієї моделі товару комплектація відрізняється. 

Не знайшли що шукали? Контакти