Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Не вдається списати бонуси — що робити?

Актуально на 25.05.2024

image_pdf

✅ Як використати бонуси в замовленні — розповіли за посиланням

✅ Що робити, якщо не вдається списати бонуси при оформленні замовлення?

– Перш за все, зверніть увагу на вартість замовлення: якщо один товар або кілька товарів у замовленні загальною вартістю до 500 грн — бонуси точно використати не вийде.

– За умовами «Програми лояльності» використати бонуси можливо лише при покупках на суму від 500 грн. Тому радимо додати до замовлення більше товарів або скористатись бонусами іншим разом, якщо їх термін дії не завершується.

– Крім того, бонусами не вдасться скористатись, якщо від покупки минуло менше, ніж 14 днів — бонуси в цей період не активні та не доступні до списання 😉.

– Також радимо перевірити термін дії бонусних коштів — можливо бонуси вже анульовано і тому система їх не бачить.

✅ Якщо у вас не вийшло самостійно використати бонуси до замовлення — знайдіть внизу кошика «Додати коментар до замовлення» та вкажіть, яку кількість бонусів бажаєте використати. Ми опрацюємо замовлення та застосуємо до нього бонусні кошти. 

Але якщо ви оформлюєте замовлення з онлайн-оплатою — ми не зможемо внести зміни та додати бонуси. В такому випадку радимо обирати «Оплату при отриманні» та «Самовивіз із магазину». Ви зможете розрахуватись за товари у момент отримання в магазині, а касир допоможе зі списанням бонусних коштів.

✅ Якщо у вас виникають складнощі — звертайтесь, будь ласка, через розділ «Контакти» і ми неодмінно допоможемо 😊.

Не знайшли що шукали? Контакти