Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Чи може інша людина звернутись в магазин для отримання товару?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Замовлення ще не сформували, але вже знаєте, що отримувати товар буде інша людина потрібно вказати дані отримувача під час замовлення товару. 

✅ Якщо замовлення вже підтверджено, але ви не встигаєте забрати товар — порядок дій залежить від способу оплати.

Оплата при отриманні — може звернутись ваш родич, друг або знайомий. Потрібно лише назвати співробітникові магазину номер інтернет-замовлення, оплатити товар на касі та забрати його. 

Замовлення вже оплачене — в цій ситуації також отримати товар може інша людина, однак у момент видачі товару вам потрібно прийняти дзвінок та натиснути цифру «1» для підтвердження. 

Замовлення, оформлене в кредит або оплату частинами, може отримати лише платник (виняток — оплата частинами ПриватБанк). Якщо ви не встигаєте вчасно звернутись до магазину — пропонуємо подовжити резерв на товар.  

Замовлення в оплату частинами від ПриватБанку зможе отримати ваша довірена особа, оскільки верифікація в магазині під час видачі проводиться через SMS. Але це стосується лише замовлень, які ще не підтвердили. Якщо оператор вам уже телефонував для уточнення даних і підтвердив ваше замовлення — жодних змін внести не зможемо, на жаль.

COMFY РАДИТЬ: якщо номер телефону отримувача недоступний — зверніться до нас будь-яким зручним способом із розділу «Контакти».

Не знайшли що шукали? Контакти