Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Чому я бачу бонуси не за всі покупки?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Бонуси за покупку товарів нараховуються в момент проведення чека і потрапляють в резерв, де знаходяться впродовж перших 14 днів.

✅ Доступними до використання бонуси стають на 15 день після покупки – саме з цього моменту ви бачите нарахування в особистому кабінеті.  

✅ Чому так відбувається?

Кожен покупець має право на повернення товару впродовж перших 14 днів від моменту покупки. Якщо придбаний товар буде повернено за цей час, то і бонуси, які нарахувались за покупку цього товару, вам потрібно буде повернути 😏.

Якщо кешбек від товару ви вже використали на наступну покупку, то повертати в такому випадку довелося б усю техніку та повторно формувати чеки вже без використання бонусів 🤦.

Ми не хочемо ускладнювати цей процес і тому перші 14 днів зберігаємо бонуси в резерві, після чого вони автоматично стають доступними до використання. 

✅ З моменту покупки не минуло 14 днів — очікуйте, бонуси неодмінно з’являться на вашій карті. 

✅ З моменту покупки минуло більше, ніж 15 днів, однак бонусів на рахунку немає — перевірте, чи присутня у чеку ваша бонусна картка. Бонуси не нараховуються, якщо в момент покупки товару не було вказано номер телефону, за яким діє бонусна картка. 

Не знайшли що шукали? Контакти