Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

В яких випадках потрібно подавати письмову заяву?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Письмову заяву зазвичай потрібно надавати при розв’язанні фінансових питань або у випадках, коли потребуємо погодження окремих процесів із клієнтом 🤝.

✅ Заява приймається в електронному вигляді. Це дозволяє прискорити процес розгляду питання та заощадити ваш час, оскільки не буде необхідності для подання заяви йти до магазину COMFY. 

✅ Шаблони для написання заяв зібрали тут

✅ Будь-які процеси за участю особистих коштів клієнта потребують написання заяви та додання особистих реквізитів клієнта для:

– повернення коштів, сплачених готівкою;

– повернення коштів, оплачених за замовлення карткою на сайті;

– повернення помилково перерахованих коштів;

– повернення коштів за замовлення, придбане у кредит;

– повернення оплати на картку за замовлення, отримане в доставлення Новою Поштою.

✅ Якщо ви сплатили кошти за замовлення, але не встигаєте його отримати — ми пропонуємо змінити отримувача та написати заяву на зміну отримувача. Навіщо? 

Така заява від вас — це підтвердження того, що ви довіряєте особі, яка отримає замовлення і даєте нам дозвіл на видачу вашого товару іншій людині. 

При цьому ви вказуєте дані того, хто повинен отримати ваше замовлення. Це дозволяє нам при видачі товару переконатися в тому, що його отримає ваша довірена особа, а не будь-яка стороння людина. 

✅ Якщо ви не маєте змоги отримати свій товар з ремонту — як і в попередньому випадку, можемо у вас запитати письмовий дозвіл на видачу вашого товару довіреній особі. 

✅ Відновлення гарантійного талона на товар, придбаний із доставленням Новою Поштою, також потребує від вас подання заяви, оскільки гарантійний талон для кожного товару зазвичай надається в одному примірнику і потрібно надати підстави, у зв’язку з якими виникла необхідність зробити дублікат. 

✅Ми цінуємо ваш час, ваші кошти й намагаємось поступово оптимізувати усі внутрішні процеси, щоб швидше розв’язувати будь-які питання та дарувати вам лише приємні емоції від покупок 🥰.

✅ Якщо потребуєте консультації звертайтесь будь-яким зручним чином через розділ «Контакти» 🤗.

Не знайшли що шукали? Контакти