Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Маю дві бонусні карти – чи можна їх об’єднати?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Чому краще користуватись однією бонусною карткою?

– Накопичуються бонуси лише на ту картку, контактний номер якої ви вказуєте під час покупки. Відповідно, нарахування з однієї покупки буде лише на одну бонусну картку.

– Використати бонуси на покупку можна лише з однієї бонусної картки. Звісно ж, на одній карті простіше назбирати більшу суму. 

Коли бонусна карта лише одна — можна одноразово авторизуватись на сайті та в мобільному додатку і не заходити щоразу окремо з різних номерів.

– Історія покупок теж зберігається за номером телефону і в межах однієї бонусної картки значно простіше знайти необхідний товар, щоб визначити термін дії сервісів або скористатись гарантійним обслуговуванням. 

✅ Щоб об’єднати бонусні картки, необхідно звернутись до нас через розділ «Контакти». Оператор сформує запит, поставить кілька питань, щоб переконатись, що саме ви є власником бонусних карт за вказаними номерами та зафіксує номер телефону, який ви надалі будете використовувати під час покупок. 

✅ Об’єднання бонусних карток є безкоштовним та проводиться у телефонному режимі, тому нема потреби відвідувати магазин 🤩

✅ Під час об’єднання бонусних карток історія покупок також поєднується і буде зберігатись на активній карті. 

✅ Якщо на момент об’єднання на обох картках є акційні бонуси — перенести їх з однієї карти на іншу не буде можливості.

Тому якщо плануєте об’єднати картки — визначте, якою з них ви не будете користуватись та здійсніть покупку, щоб використати залишок акційних бонусів перед об’єднанням карток. 

Не знайшли що шукали? Контакти