Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Які випадки вважають не гарантійними?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Не гарантійними вважаються обставини, за яких користувач не дотримувався рекомендацій з користування, наданих виробником та в результаті яких прилад частково або повністю перестав функціонувати. 

✅ Для кожного товару гарантійні випадки вказує виробник у гарантійному талоні. 

Якщо ви втратили гарантійний талон — зверністься до нас через розділ «Контакти» та ми допоможемо його відновити. 

✅ Відповідальність за стан та функціонування техніки покладається на користувача з моменту придбання товару. 

✅ Не гарантійні випадки є причиною відмови у ремонті за гарантією виробника, але не виключають можливості ремонту техніки за кошти користувача. 

✅ Не виключено, що порушення правил користування технікою можуть спричинити суттєві несправності, які ремонту не підлягають ☝.

✅ Гарантійні зобов’язання зазвичай не поширюються на такі несправності:

– природне зношення або вичерпання ресурсу пристрою;

– випадкові пошкодження, завдані клієнтом, або пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення чи використання (вплив рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів тощо);

– пошкодження внаслідок стихійних лих (природних явищ);

– пошкодження, викликані аварійним підвищенням або зниженням напруги в електромережі чи неправильним під’єднанням до електромережі;

– пошкодження, викликані дефектами системи, у якій використовувався товар, або що виникли внаслідок з’єднання та підключення товару до інших виробів;

– пошкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації 🫣.

Цей перелік не є вичерпним. Кожен виробник встановлює свій перелік випадків та зазначає їх у керівництві з експлуатації.

✅ Щоб запобігти виникненню непередбачуваних ситуацій із технікою — дотримуйтесь рекомендацій з використання, наданих виробником 🙏.

✅ Якщо у вас виникло питання, відповіді на яке немає у керівництві користувача — зверніться до нас будь-яким зручним способом із розділу «Контакти» і ми з радістю проконсультуємо або надамо контакти представництва виробника для отримання більш детальної інформації 🤗.

Не знайшли що шукали? Контакти