Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Оформили замовлення з доставкою — що далі?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Якщо ви замовили товари на сайті з доставленням за адресою — очікуйте, будь ласка, ми неодмінно вам зателефонуємо та зорієнтуємо щодо отримання.

Якщо замовили доставлення в зручний час — чекайте на прибуття кур’єра орієнтовно в той часовий діапазон, який обрали на сайті.

Замовлення із доставленням впродовж дня необхідно очікувати з 9:00 до 22:00. В обумовлену дату кур’єр вам зателефонує за 1 годину до приїзду та попередить про прибуття.

Під час повітряних тривог завантаження товарів не проводиться, тому не завжди маємо можливість здійснити доставлення точно в обумовлений час.

✅ Кур’єри піднімуть техніку на поверх і занесуть до квартири. Підйом на поверх є безкоштовним. 

Під час доставлення кур’єри знімуть пакування з техніки, щоб ви оглянули на предмет відсутності пошкоджень.

Встановлення техніки виконують не кур’єри, а кваліфіковані майстри сервісного центру. Тому якщо бажаєте, щоб техніку встановили відповідно до вимог виробника та проконсультували вас щодо користування — замовляйте послугу встановлення за посиланням.

✅ Якщо ви придбали техніку з доставленням та встановленням — спочатку необхідно дочекатись доставлення техніки, а потім звернутись до нас через розділ «Контакти» та подати заявку на встановлення. Щойно заявку опрацює сервісний центр — зорієнтуємо вас щодо термінів приїзду майстра. 

✅ Бажаєте отримати товари у поштоматі або поштовому відділенні? 

Якщо товарів на складі достатньо та в замовленні вказано всі необхідні дані — можемо підтвердити вашу покупку, не телефонуючи.

Орієнтуйтесь, будь ласка, на повідомлення — проінформуємо вас, щойно товар прибуде до місця призначення. 

Але якщо знадобиться уточнення даних або виникне потреба вносити будь-які корективи в замовлення — зателефонуємо вам.

✅ Як зрозуміти, що вже час їхати за товаром до відділення пошти — розповіли тут

✅ Більше порад щодо отримання товару можна знайти за посиланням.

✅ Якщо ви здійснили замовлення, маєте питання і чекаєте на дзвінок — зверніться до нас будь-яким способом через розділ «Контакти». 

Не знайшли що шукали? Контакти