Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Як відправити техніку на ремонт?

Актуально на 19.05.2024

image_pdf

✅ Якщо ремонту потребує дрібна побутова техніка — очікуємо вас у найближчому магазині COMFY 🤗.

✅ Попередньо можете ознайомитися з тим, як підготувати техніку до передачі на ремонт та як відбувається процес ремонту загалом.

✅ Якщо ремонту потребує велика побутова техніка — можемо викликати майстра до вас додому. Він проведе діагностику та за можливості відремонтує техніку. 

У випадку, якщо виконання ремонту у вас вдома буде неможливим — ми узгодимо час та відвантажимо пристрій до сервісного центру.

✅ У випадку, коли ви не маєте можливості принести техніку до магазину — передати її на ремонт зможе будь-хто із ваших близьких (повнолітній). 

Для цього лише потрібен товар у повній комплектації, чек про покупку і посвідчення особистості того, хто звернеться із товаром до магазину.

✅ Якщо ви бажаєте самостійно передавати товар до сервісного центру — трішки важливої інформації зібрали для вас тут 😊.

COMFY радить: для ремонту великої побутової техніки (пральних машин, холодильників, посудомийних машин), а також товарів, що потребують демонтажу (кондиціонери, водонагрівачі), гарантійне обслуговування здійснюється майстром авторизованого сервісного центру за вашою адресою, тому звертайтесь до нас будь-яким зручним способом із розділу «Контакти» і формуйте запит.

Не знайшли що шукали? Контакти