Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Як оформити звернення?

Актуально на 22.06.2024

image_pdf

✅ Якщо у вас виникла ситуація, що потребує вирішення — перейдіть за посиланням та опишіть ситуацію, яка у вас склалась або вкажіть, на що саме бажаєте звернути увагу фахівців. Зафіксуйте, що саме вам сподобалось або не сподобалось та якого результату ви очікуєте. Якщо бажаєте, щоб вам зателефонували та повідомили рішення спеціалістів – залиште свої контакти у відповідному полі.

Якщо вам зручніше поспілкуватися особисто — оберіть зручний спосіб зв’язку в розділі «Контакти» і опишіть оператору, що саме сталось та які ваші очікування. 

✅ Звернення зареєструє оператор за вашим номером телефону і з ваших слів опише ситуацію, яку надалі розглядатимуть фахівці відділу COMFY Help Team 🤩.

✅ Кожне звернення має свій унікальний номер, який зберігається у системі. Інформацію та терміни розгляду вашої ситуації можна уточнювати за номером звернення або за номером телефону. 

✅ У чому переваги електронного звернення?

– вам не потрібно йти до магазину та описувати проблему в ручному режимі;

– щоб отримати результат і розв’язати питання — також не потрібно виходити з дому, а достатньо лише дочекатись дзвінка фахівців;

– терміни розгляду електронного звернення порівняно із письмовим значно коротші завдяки можливості ведення комунікацій між клієнтом і фахівцями через інтернет та мобільний зв’язок. 

✅ Як я дізнаюсь, чи вирішено моє питання?

Під час реєстрації вашого звернення фахівці зазвичай повідомляють орієнтовний термін розгляду. Цей термін може збільшитись, якщо для вирішення ситуації знадобляться додаткові матеріали — надання фото та відео, написання заяви тощо.

Однак, ми завжди підтримуємо зв’язок із клієнтом і вчасно інформуємо за будь-яких обставин 🧡.

Не знайшли що шукали? Контакти