Центр допомоги
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Чи не на вітрині знаходиться товар?

Актуально на 22.06.2024

image_pdf

✅ Чому товар потрапляє на вітрину?

Ми хочемо, щоб ви могли оглянути виріб ззовні та оцінити його функціонал ще на етапі вибору, тому деякі товари розміщуємо на вітрині.

На вітрину можемо викласти демо-техніку (наприклад, Apple), яка надається виробником для демонстрації товару або ж техніку звичайного зразка, отриманого від виробника.

І лише погляньте, як гарно облаштовані вітрини в наших магазинах! Ми піклуємось не лише про наявність техніки, а й про те, щоб в наших магазинах було затишно і приємно 💚.

✅ Чому товар з вітрини не уцінюють?

Тому, що вітрина — це НЕ товар з дефектами чи пошкодженнями. Це звичайний новий товар, який дістали з коробки, щоб демонструвати в магазині клієнтам, які звикли купувати речі не на сайті, а лише після фізичного огляду.

Наприклад, пристрій тільки вранці дістали з коробки й виставили на вітрину (бо екземпляр залишився останній в магазині), а за 2 години ви завітали до магазину і захотіли придбати саме цю модель. Так, техніка з вітрини, але ж нею ніхто не користувався і якщо вона вам підходить — її без проблем можна придбати.

✅ Техніка буде з вітрини чи запакована?

В більшості випадків ми надаємо клієнтам техніку запакованою або ж пропонуємо розглянути аналогічні моделі, якщо обраний товар взагалі закінчився.

Виняток —  лише якщо обрана вами модель відсутня на складі, залишилась тільки в одному екземплярі на вітрині, а будь-які запропоновані аналоги вам не підходять. В такому випадку ви можете перевірити техніку в магазині й придбати, якщо вона вас влаштовує.

✅ Товари в магазині розкуповують досить швидко, тому трапляються випадки, коли один і той же товар в одному й тому ж магазині одночасно бронюють кілька клієнтів.

Звісно ж, в такому випадку буде заброньовано всі екземпляри, що є на залишках магазину і навіть якщо один з них перебуває на вітрині — рішення про покупку приймаєте лише ви.

Для однієї людини принципово — не брати товар, який стояв на вітрині, а для іншого покупця — важливо, щоб була саме та модель, навіть якщо вона остання і з вітрини.

Тому оглядайте, будь ласка, будь-який товар перед покупкою і пам’ятайте, що навіть якщо заброньовану техніку вже для вас привезли у магазин — ви маєте право не купувати цей товар, якщо він вас не влаштовує.

✅ Хвилюєтесь, чи не перебуває товар на вітрині?

Звертайте увагу на кількість товару, які залишились в магазині на момент здійснення замовлення.

Якщо в обраному магазині 3 одиниці та більше — можна отримати товар вже сьогодні: навіть якщо один з них розміщено на вітрині (хоча, це не закономірність), решта точно будуть запакованими.

✅ Як перевірити наявність товару в магазині — розповідаємо тут 😊.

✅ Товар в магазині останній, значить він на вітрині? 

Ні. Не вся техніка потрапляє на вітрину та й простір магазинів є обмеженим, тому якщо навіть на сайті вказано, що в магазині наявний лише 1 екземпляр — це зовсім не означає, що товар знаходиться на вітрині.

✅ Як оглянути товар, якщо його немає на вітрині? 

Будь-який товар ви можете оглянути під час покупки — не залежно від того, яким способом ви його отримуєте (в магазині, на пошті чи за вашою адресою). Якщо техніка вас не влаштовує — від придбання можна відмовитись ще в момент отримання.

✅ Під час отримання товару важливо також перевіряти комплектацію. Як це зробити — розповіли тут.

✅ Якщо у вас залишились питання — зверніться до нас через  розділ «Контакти».

Не знайшли що шукали? Контакти